banner2

banner1

banner22

Vatandaşlar yetkililere sesini duyuramadı!

Kocaali ilçesi Alandere kavşağında evine 500 metre kala lastiği patlayan otomobili ile ilgilendiği esnada hayatını kaybeden Cemalettin Emecan’ın(55) kayınbiraderinin de aynı kavşakta trafik kazasında vefat ettiği bilgisine ulaşıldı.

Kocaali 23.07.2021, 22:23 Editör: Nisa Çoban
banner48

KAYINBİRADERİ DE AYNI YERDE…

Geçtiğimiz gece Kocaali İlçesine bağlı Alandere Mahallesi kavşağında 2 otomobil çarpışmış ve çarpışmanın şiddeti ile savrulan otomobiller o esnada yol kenarında bulunan Cemalettin Emecan isimli vatandaşa çarpıp hayatını kaybetmesine neden olmuştu. Emecan’ın kaza esnasında evine 500 metre kala lastiği patlayan otomobili ile ilgilendiği öğrenildi. Ayrıca Haberlisin.com’un edindiği bilgiye göre Emecan’ın kayınbiraderinin de 3 yıl önce aynı kavşakta geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybettiği ortaya çıktı.

VATANDAŞ YETKİLİLERE SESLENMİŞTİ

Kazanın gerçekleştiği Alandere Kavşağının adı her yıl can ve mal kayıplarını ile kayıtlara geçen trafik kazalarına konu oluyor. Buna göre; Emecan’ın hayatını kaybettiği kazadan 20 gün önce aynı kavşakta büyük bir kaza meydana gelmiş ve 5 kişi yaralanmıştı. Yaralılara ilk müdahalenin bölge halkı tarafından yapıldığı kazanın ardından yetkililere seslenen Kocaali Platformu Başkanı Şerif Sarı, “Kavşağa trafik ışıkları konulması için yıllardır yapılan uyarılar dikkate alınmadı. Burada meydana gelen kazaların sayısını unuttuk” ifadelerine yer vermişti.

NE OLMUŞTU?

Kocaali İlçesine bağlı Alandere Mahallesi mevkiinde meydana gelen kazada 2 otomobil kafa kafaya çarpışmış, çarpışan araçlar evine 500 metre kala arabasının patlayan tekeri ile ilgilenen Cemalettin Emecan’a (55) çarparak hayatını kaybetmesine neden olmuştu.

Yorumlar (0)