banner2

banner1

banner22

Ramazan paylaştıkça güzelleşiyor

Kocaali Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, “Geçmişe İz Geleceğe Biz Projesi” kapsamında 2021 Yılı Gönüllülük yılı olması münasebetiyle ihtiyaç sahibi ailelere yardımlar titizlikle kontrol edilerek ulaştırıldı.

Kocaali 06.05.2021, 12:02 Editör: Aysima Kortak
Ramazan paylaştıkça güzelleşiyor
banner48

Kocaali Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, “Geçmişe İz Geleceğe Biz Projesi” kapsamında 2021 Yılı Gönüllülük yılı olması münasebetiyle, Kocaali Gençlik Merkezi, Sevgi ve Merhamet timleri, Ramazan dolayısı ile  hayırsever vatandaşlar tarafından yapılan yardımları, Kocaali Kaymakamı Dr. Emre Nebioğlu, Kocaali Gençlik Merkezi ve İlçe Spor Müdürü Ramazan Doğanay ile birlikte, 40 yetim ve öksüz aileye ve Gençlik Merkezine kayıtlı yardıma muhtaç öğrencilere ulaştırmak üzere önce ihtiyaçlara göre bayram alışverişleri yapılarak yardım kolileri ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelere yardımlar titizlikle kontrol edilerek ulaştırıldı.

HEM BAYRAMLIK HEM DE RAMAZAN KOLİSİ DAĞITIMLARIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK

Kocaali İlçe Spor Müdürü Ramazan Doğanay “Önce alışveriş yaptık, sonrasında, Kaymakam Beyle birlikte, hem bayramlık hem de Ramazan kolisi dağıtımlarımızı gerçekleştirdik. Ramazan’ın bereketiyle bizlere yurtdışından bile ulaşıp yardımlarını esirgemeyen yardımsever halkımıza teşekkür ederiz. Rabbim yaptıkları yardımları kabul eylesin.” dedi.

Yorumlar (0)