banner2

banner1

banner22

Mahalleli yetkililere seslendi

Kocaali İlçesi Koğukpelit Mahallesinde otomobili ile seyir halinde olan bir vatandaş direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yol kenarında bulunan kanala düştü. Kanala düşen otomobil çevredeki vatandaşların yardımıyla bulunduğu yerden çıkartıldı.

Kocaali 29.08.2021, 18:04 Editör: Bartu İnce
Mahalleli yetkililere seslendi
banner48

MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ

Bugün akşam saatlerinde, Kocaali İlçesi Koğukpelit Mahallesinde meydana gelen kazada 54 ZA *** plakalı otomobil sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yağmur sebebiyle oluşan kanala düştü. Kazada yaralanan olmazken otomobilde ise küçük çapta maddi hasar meydana geldi.

KANALDAN ÇIKARILDI

Kazayı gören çevredeki vatandaşlar olay yerine gelerek kazazedeye yardımda bulundu. Kazazedenin durumunun iyi olduğu öğrenen vatandaşlar kanala düşen otomobili el birliği ile kanaldan çıkardı.

MAHALLELİ YETKİLİLERE SESLENDİ

Kazanın yaşandığı yolun yaklaşık 20 yıldır bakım yapılmadığını ve son zamanlardaki artan yağışlarla birlikte yaklaşık 4 kilometre uzunluğundaki yolun kullanılamaz hale geldiğini iddia eden mahalle sakini Mete Alemdar, “Yollarımız kullanılmama sebebi heyelan ya da trafik sıkışıklığı değil yolun uzun süredir tahrip olması” dedi. Ayrıca Alemdar, fınsık sezonunun açılması sebebiyle yolun daha fazla kullanılacağını belirterek yetkililerden bu sorunu çözmelerini istedi.

Yorumlar (0)