banner2

banner1

banner22

Gözyaşlarıyla uğurlandı

Kocaali’nin Şerbetpınarı Mahallesi’nde meydana gelen olayda silahla vurularak öldürülen 36 yaşındaki Cengiz Tenkoğlu son yolculuğuna uğurlandı. Tenkoğlu’nun cenazesi evinin önüne geldiğinde yakınlarının feryatları yürek dağladı.

Kocaali 31.05.2020, 18:00 Editör: Aysima Kortak
banner48

Kocaali ilçesi Şerbetpınarı Mahallesi'nde saat 03:00 sıralarında meydana gelen olayda araçlarına kurşun atıldığı iddiasıyla hesap sormak için gittikleri evde vurularak öldürülen Cengiz Tenkoğlu gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı. Evli ve 1 çocuk babası olan Cengiz Tenkoğlu’nun Adapazarı’nda ikamet ettiği, Şerbetpınarı’na ise fındık altı temizliği yapmak için gittikleri öğrenildi. Cengiz Tenkoğlu baba ocağında helallik alınmasının ardından Şerbetpınar Mahallesi’nde toprağa verildi.

KUZENİ AÇIKLAMA GÖNDERDİ

Cengiz Tenkoğlu’nun akrabaları olayın sopalarla ev basmak olmadığını belirterek yaşananları şöyle anlattı ; Amcam ve oğlu evlerine gitmek için araçlarında seyrederken tek yol güzergahı olan olayın olduğu evin önünden gece sularında geçerken müzik açık diye arabaya kurşun atılırsa evin önüne gidip hesap sorulur. Bilip bilmeden yorum yapmayın. Kimse sopalarla silâhla ev basmaya gitmedi. Arabaya isabet eden kurşunun neden atıldığını sormaya gittiler. Evin önünde hunharca katledildi benim kuzenim. Olayın olduğu evin video kayıtları resmi makamlarda var. Buradan da gönderiyorum izleyin.  Buradan doğruyu yazma gereksinimi duyduk. Canımız yandı tabi ki yorumlar yapılır ama acılı aileye bu şekilde yorumlar yapılmaz. Bir evlat düşünün annesinin kucağında can veriyor babasının gözleri önünde hunharca katlediliyor. Bu neyin düşmanlığı psikopat bir çocuğun evinden birçok silah ve mermiler çıkıyor. Elinde silah ya da herhangi bir cisim olmayan kişiye silahla ayağından yaralayıp yetmez gibi yerde yatan yaralıya ateş edip katleden bir psikopatlık... Allah mekanını cennet eylesin hepimize sabır versin. Sana sıkılan kurşun oğul ciğerime saplanır. Bilmem bu acı nasıl yüreğimde saklanır.

Yorumlar (1)
Necip aktuk 7 ay önce
Ya yalan dolan işler işin gerceyini kimse anlatmıyo gecenin 3 ne isin vardı o adamların evin de kim arabalarına kurşun atmış arabada kurşun izi bile yok bunların amcasının oğlu o köye muhtar oldu olalı o köyde huzur kalmadı o akşam da onları oraya gö deren muhtardı sen gecenin 3 adamın evini 20 kişiyle bas onda sonra yalan yanlış işler konuş adamlar 6 aydır içerde kimse kusura bakmasın da 2 tarafın da canı yandı önce o köydeki muhtarı deyiştirsinler