banner2

banner1

banner22

Ekrem İmamoğlu Sakarya’da

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Melen Barajı'nı incelemek üzere Sakarya’ya geldi. Bölgede incelemelerde bulunan İmamoğlu, projenin 2022 yılının Ağustos ayında biteceğini söyledi.

Kocaali 07.06.2021, 12:40 Editör: Aysima Kortak
banner48

TARİH VERDİ

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kocaali'de bulunan Melen Barajı'nı incelemek üzere Sakarya'ya geldi. İmamoğlu'nun ziyaretine CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş eşlik etti. Sabah saatlerinde Kocaeli İlçesine gelen İmamoğlu, yapımı devam eden Melen Barajı şantiye sahasında incelemelerde bulundu. Proje hangi aşamada olduğu, projenin eksikleri üzerine bilgi alan İmamoğlu’nun “Ben İstanbul’a bu projenin biteceği tarihi açıklamak, müjdeyi vermek istiyorum” demesi üzerine ise projenin 2022 yılı Ağustos ayında tamamlanacağı cevabı verildi. Projeyi daha erken bir tarihte bitirmek istediklerini belirten şantiye şefi, İmamoğlu’na baraja gelen atık suların temizlenmesi içi İSKİ tarafından yapılacak 100 kilometrelik arıtma hattı ile ilgili sunum yaptı. 

HER ŞEY GÜZEL OLACAK

Öte yandan ziyaret sırasında bir şantiye çalışanının İmamoğlu’na “Her şey güzel olacak” diye seslenmesi üzerine İmamoğlu da “İnşallah, hep beraber” şeklinde cevap verdi. İncelemelerin ardından sunumun da yapılması ile bölgeden ayrıldı.

Yorumlar (0)