banner2

banner1

banner22

Bir kilometre sürüklenmiş

Kocaali ilçesinde serinlemek için denize giren genç dalgalara kapılarak gözden kayboldu. 18 yaşında ki gencin cesedi 1 km uzaklıkta ki sahile vurdu

Kocaali 09.08.2018, 18:17
Bir kilometre sürüklenmiş
banner48

Alınan bilgiye göre, Caferiye Mahallesi'nde serinlemek için arkadaşlarıyla denize giren Kadir Aydın (18), bir süre sonra dalgalara kapılarak gözden kayboldu.

Arkadaşlarının haber vermesi üzerine olay yerine gelen Sakarya Büyükşehir Belediye cankurtaran ekipleri ve SAKDER genci bulmak için arama çalışması başlattı.Yoğun dalgalardan dolayı zaman zaman aksayan arama çalışmaları güçlükle de olsa devam etti. Bir saate yakın ekipler gencin kaybolduğu bölgede arama çalışmalarını sürdürdü. 

Sahil güvenlik ekiplerinin de destek verdiği çalışmalar sürerken 18 yaşında ki gencin cesedi Caferiye Mahallesi'nden Kocaali ilçe merkezine doğru 1 kilometre uzaklıkta karaya vurdu. Sahile çıkarılan talihsiz gence hazır bekleyen sağlık ekipleri kalp masajı yaptıysa da hayata döndüremediler.

Düzce'den Kocaali'ye ailesiyle birlikte gezmeye geldiği öğrenilen Kadir Aydın'ın cenazesi otopsi yapılmak üzere SEAH Korucuk Kampüsü Otopsi Merkezi'ne kaldırıldı.

Gencin yakınları ve arkadaşları büyük üzüntü yaşadı. 

 

Yorumlar (0)