banner2

banner1

banner22

'Bir gülüşlerine cihan feda edilir'

Her yıl Ramazan ayının 15. Gününde düzenlenen yetim iftarında konuşan Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar,” Bizleri böyle anlamlı bir günde bir araya getiren yüce Allah’a Hamd olsun, çok şükür bir ramazan ayını daha eda etmenin mutluluğu içerisindeyiz” dedi.

Kocaali 31.05.2018, 14:33
'Bir gülüşlerine cihan feda edilir'
banner48

Programa Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar’ın yanı sıra, İHH Kocaali Sorumlusu Yakup Yemez, Ak Parti Sakarya Milletvekili Adayı  Çiğdem Erdoğan Atabek, Ak Parti  İlçe Başkanı Ersan Demir, Ak Parti  Kadın Kolları Başkanı Sevgi Serdar, Belediye Meclis üyeleri, yetim yakınları ve aileler katıldı.

‘Dertlerinizle dertleniyoruz’
Yetim iftarı programı hakkında değerlendirmeler bulunan Belediye Başkanı Ahmet Acar,” Öncelikle mübarek ramazan ayımızın, ülkemizin birliğine, dirliğine ve hep birlikte kardeşçe yaşamayı nasip etsin. Gönüllerin zengin olduğu bu ayda böyle güzel bir günde bizleri burada kardeşlik, yetim iftarında buluşturan yüce Allah’a Hamd olsun. Kocaali Belediyesi olarak ilçemizin dertleriyle dertleniyor, hizmet verme konusunda elimizden gelen bütün imkanları yapıyoruz. Bunların dışından sadece Ramazan ayında değil yetim kardeşlerimize her zaman destek veriyoruz.  Bizim inancımız bir yetiminin yüzünü güldürmenin çok büyük sevabı olduğunu bize söylüyor. Biz bir yetimin gülüşü için cihanı feda ederiz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)