banner2

banner1

banner22

Annenin sözleri gündeme oturdu

Kocaali İlçesinde evlerinde çıkan yangında cesedi bulunan 9 yaşındaki Şiar Kılıç'ı öldürdüklerini itiraf eden anne ve sevgilisinin de aralarında bulunduğu 4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderilirken anne Gülüzar Amanet, “Bende onun çocuklarını öldüreceğim” dedi.

Kocaali 31.08.2020, 19:42 Editör: Aysima Kortak
Annenin sözleri gündeme oturdu
banner48

NE OLMUŞTU?
Kocaali ilçesi Karşı Mahalle Gökçekız Sokak'ta 28 Nisan’da meydana gelen yangında 9 yaşındaki Şiar Kılıç hayatını kaybetti. Baba Samet Kılıç, oğlunun ölümünün şüpheli olduğu iddiasıyla bir televizyon programına başvurdu. Programa katılan anne Gülüzar Amanet ve birlikte yaşadığı sevgilisi Hami Kıcı, çocuğun yangından önce öldürüldüğünü itiraf etti. İtiraf üzerine anne ve sevgili, İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alınarak, Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi. 2 şüpheli Sakarya’ya getirilirken, Hami Kıcı’nın erkek kardeşi Yasin Kıcı ve annesi Emine Kıcı da gözaltına alındı. Polisteki sorguları tamamlanan 4 şüpheli, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.


KORKUNÇ İFADELER!

Kocaali Adliyesi’ndeki işlemlerinin ardından tutuklanarak Ferizli L Tipi Cezaevine gönderilirken Anne Gülüzar Amanet, adliye çıkışında, “Benim çocuğumu nasıl öldürdüyse bende onun çocuklarını öldüreceğim. Beklesin, bir çıkayım buradan. Ben çocuğuma bir şey yapmadım, vicdan azabını onlar çeksin. Yalan söylediği için tutuklandım, benden ayrılmak istediği için kavga ettik, her şeyi anlatacaktım” dedi.

Yorumlar (0)