banner2

banner1

banner22

Vatandaş tepki gösterdi

Kaynarca ilçesindeki eskimiş telefon direkleri tehlike saçıyor. Vatandaşlar, eskimesi sonucunda yatarak devrilecek hale gelen direklerin tehlike saçtığını ancak yetkililerin duruma bir çözüm bulamadıklarını dile getirerek tepki gösterdiler.

Kaynarca 08.06.2020, 13:53 Editör: Ebru Bulut
Vatandaş tepki gösterdi
banner48

Haber/ Murat Hazer

TEHLİKE SAÇIYOR

Kaynarca ilçesi Kızılcaali Mahallesinde bulunan ve Türk Telekom’a ait eskimiş haldeki telefon direkleri tehlike saçıyor. Eskimesi nedeniyle bazılarının yan yatarak devrilecek konuma geldiği, bazılarının tamamen devrildiği, telefon kablolarının ise yerlerde olması mahalle sakinleri ve çiftçiler tarafından tepki çekiyor.

“15- 20 TANE DAHA YIKILMIŞ DİREK VAR”

Telefon direklerinin bakımsızlıktan devrildiğini ve konu ile ilgili gerekli makamlara dilekçe verdiğini belirten Kızılcaali Muhtarı Faik Çakar; “Türk Telekom’a kablo ve direklerimizin yıkıldığı için dilekçemi verdim. Geldiler 3 tane direk diktiler, maalesef 15- 20 tane daha böyle yıkılmış direğimiz var. Daha sonra gelen giden olmadı. Yetkililerden bunları görmesini ve onarılmasını istiyorum.’’ dedi. Öte yandan direklerin yıkılmasından dolayı bazı mahallelerin telefon hatlarında sıkıntı olduğu belirtildi.

Yorumlar (0)