banner2

banner1

banner22

Tulumlu berbere ilgi büyük

Kaynarca ilçesinde berber dükkanı bulunan Ceyhun İçöz isimli esnaf, ilk iş gününde aldığı önlemler ile sağlık çalışanlarını aratmadı. İçöz, tıraş öncesi dezenfektan kullanıp tulum giydi.

Kaynarca 11.05.2020, 11:56
banner48

Haber / Murat Hazer

KORUYUCU TULUM GİYDİ

Koronavirüs tedbirleri kapsamında kapatılan berber, kuaför, güzellik salonları gibi işletmelerin bugün itibariyle kontrollü şekilde faaliyete geçmesiyle birlikte berber esnafı da kendince bir dizi önlemler aldı. Kaynarca İlçesi Merkez Mahallesinde berberlik yapan 38 yaşındaki Ceyhun İçöz, müşterilerini giydiği koruyucu tulum, maske ve gözlükle tıraş etti. Tulum giyen berber vatandaşlarında büyük ilgisini çekerken müşterilerde hizmetten memnun olduklarını belirtti.

MÜŞTERİLER MEMNUN KALDI

Sabahın erken saatlerinde berbere gelerek tıraş olan Cihat Özdemir isimli vatandaş,  “Önlemler çok iyi olmuş. Uzun zamandır tıraş olmamıştık, çok memnun kaldık. Dezenfektan dahil her şeyi yapıyorlar, güzel yani memnunuz” ifadelerini kullanırken Muhittin Çomlu isimli vatandaş ise “50 günden beri tıraş olamıyoruz, işe gitmeden bir rahatlayalım dedim. Berber kardeşimizde gerekli önlemleri almış. Mutlu günlere doğru gidiyoruz inşallah” dedi.

“İNŞALLAH HER ŞEY NORMALE DÖNER”

Her şeyden önce vatandaşların sağlığını düşündüklerini belirten berber Ceyhun İçöz, “50 gündür kapalıyız. Önlemlerimizi alarak dükkanımızı açtık. Devletin bize söylemiş olduğu tedbirlerimizi uyarak tıraş yapmaya başladık. Sağlık tedbirlerimizi de aldık önce müşterimizin sağlığı sonra kendi sağlığımız. İnşallah ülke olarak Koronavirüs belasından bir an önce kurtuluruz ve her şey normale döner, İnsanlar pikniğe gider gezer, tıraşını olur” diye konuştu.


 

Yorumlar (0)