banner2

banner1

banner22

Traktörü kaplayarak akım başlattı

Kaynarca İlçesinde otopark ve yıkama dükkanı olan İbrahim İçöz isimli vatandaş traktörlere kaplama yapmaya başlayınca Kaynarcalı çiftçiler traktörlerine kaplama yaptırarak kullanmaya başladı.

Kaynarca 29.03.2021, 12:51 Editör: Aysima Kortak
banner48

Kaynarca İlçesi Merkez Mahallesinde otopark ve yıkama dükkanı bulunan İbrahim İçöz, normalde otomobil kullanıcıların sıklıkla yaptırdığı modifiye kaplamayı traktörlere uygulamaya başladı. İlçedeki çiftçiler tarafından kaplama işlemi beğenilince birçok çiftçi traktörlerine kaplama yaptırdı. Yapılan kaplama işleminin ilçede çok beğenildiğini söyleyen İbrahim İçöz, traktörlerin kaportalarının daha çok korunmaya ihtiyacı olduğunu belirtti.

TRAKTÖRLERE MODİFİYE YAPARAK BİR AKIM BAŞLATTIK

Traktörlerin kaportalarının daha fazla korunmaya ihtiyacı olduğunu söyleyen İbrahim İçöz, “Kaynarca’da oto yıkama, otopark, cam filmi ve araç kaplama işlemi yapmaktayım. Traktörlere modifiye yaparak bir akım başlattık. Çiftçi dostlarımız, abilerimiz ve kardeşlerimiz tarafından bu akıma büyük bir rağbet var” dedi.

ÇOK GÜZEL BİR KAPLAMA İŞLEMİ OLDU

Kaynarca’da çiftçilik işiyle uğraşan Hakan Altıntaş, “Kaynarca’da çiftçilik yapmaktayım. Traktörümüze modifiye amaçlı kaplama yaptırdık. İbrahim abi de çok güzel bir kaplama işlemini tamamladı. Bu yüzden ona teşekkür ederim. Çok güzel oldu, çok beğendim. Bahçelerde fındığın içinde çizilmemesi için iyi oldu. Herkesin emeğine sağlık” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)