banner2

banner1

banner22

‘Şikayetçiyim’

Gece rahatsızlanması ardından hastaneye kaldırılan Nazmi Köken, doktorların kendisini muayene etmediklerini belirterek yeterli doktor olmadığını ifade etti.

Kaynarca 09.12.2019, 12:55 Editör: Aysima Kortak
‘Şikayetçiyim’
banner48

“KENDİ İMKANLARIMLA TEDAVİMİ UYGULADIM”

Gece rahatsızlanması ardından Kaynarca Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Nazmi Köken, doktorlardan şikayetçi olduğunu belirterek, “Benimle ilgilenmediler, fitili makatına sokmak zorunda değiliz. Böbreklerin bozuk, yüzde 59 üre olduğundan ilaç yazamayız dediler, benim ısrar etmemle fitil ilacı yazdılar ve ben kendi imkanlarımla tedavimi uyguladım. Ertesi gün aile hekimine gittim, orada da idrar sökücü hap yazmadılar, tahlil de yapmadılar. Bunun üzerine Kocaeli Sağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim Araştırma Hastanesi'nde muayenem ve tahlil sonuçlarıma göre üre oranımın 39 olduğu ortaya çıktı" dedi.

“ACİL DOKTOR GÖNDERİLSİN”

Kaynarca Devlet Hastanesi'nde doktor açığı olduğunu ifade eden Nazmi Köken, "Kaynarca'da muayene olamadım, mecburen oğlumun doktor olduğu İzmit'e gittim, idrar, kan tahlillerim yapıldı, ilaçlarım verildi. Üre tahlilinde yüzde 59 değil 39 olduğu görüldü. Burada bir tek Doktor Fatma hanım var o da günde 150 hastaya bakıyor. Fatma Hanım çok iyi doktor ama tek kalıyor. Kaynarca'ya acil uzman doktor gönderilsin. Kaynarca halkının sağlığı tehlikede" diye konuştu.

Yorumlar (0)