banner2

banner1

banner22

Kendine ağaç ev yaptı

Kaynarca İlçesinde yaşayan Erdoğan Özmen isimli vatandaş, hafta içinde iş yüzünden yaşadığı stresi atmak için kendisine 12 metrekarelik bir ağaç ev yaptı. Özmen, hafta sonlarını kendi yaptığı bu ağaç evde doğayla iç içe geçirerek stresten kurtulduğunu belirtti.

Kaynarca 03.01.2021, 09:28 Editör: Gizem Demirsoy
banner48

Kaynarca İlçesine bağlı Kalburcu Mahallesi’nde yaşayan Erdoğan Özmen isimli ağaç doğrama ustası, Kaynarca İlçesine bağlı Gölce Mahallesi’nde bulunan 3 dönümlük fındık bahçesinde kuruyan bir ağacın üzerine 12 metrekarelik ağaç ev yaptı. Hafta içi iş yerinde yaşadığı stresten kaçmak için hafta sonlarını bu ağaç evde geçiren Özmen, doğayla iç içe olmanın kendisine huzur verdiğini ve rahatlattığını söyledi.

“BURAYA GELEREK STRESİMİZİ ATIYORUZ”

Fındık bahçesinin yanındaki kurumuş ağacı fark eden ve bu ağacı değerlendirmek amacıyla ağaç ev yapan Erdoğan Özmen, “Ahşap ustası olduğum için evi kolaylıkla inşa ettim. Ahşap evin önüne de balkon yaptım. Fındık sezonunda çocuklarımız ile buraya geldiğimizde bu evi kullanıyoruz ve çocuklarım burada rahat ediyor. Evde yemeğimizi yiyerek dinleniyoruz. Kış sezonunda da bahçeyi temizlemek için geldiğimizde yine evde dinlenebiliyoruz. Artık beton binalardan bıktık. Eşimle birlikte termosumuza çay yaparak buraya geliyoruz. Eşim ve çocuklarımla buraya gelerek stresimizi atıyoruz” dedi.

Yorumlar (0)