banner2

banner1

banner22

Kaynarca'da 20 hane internetsiz kaldı

Kaynarca’da bir biçerdöverin Hatipler Mahallesinde bulunan tarlaya geçiş yaptığı sırada telefon tellerini koparması sonucu 3 gündür internet ve telefon şebekelerini kullanamayan mahalle sakinleri isyan etti.

Kaynarca 04.07.2021, 12:45 Editör: Bartu İnce
banner48

3 GÜNDÜR ŞEBEKE YOK

Edinilen bilgilere göre; Kaynarca ilçesine bağlı Hatipler Mahallesinde bulunan Hacıköyü Caddesi üzerinde buğday tarlasına gitmekte olan biçerdöver sürücüsü tarlaya geçiş yapmak istediği esnada telefon tellerini koparttı. Yola düşen kablolar için mahalle sakinleri müşteri hizmetlerine ihbarda bulundu. Yapılan arıza ihbarlarının dikkate alınmaması neticesinde 3 gündür internet ve telefon hizmeti alamadıklarını iddia eden mahalle sakini Resai Tosun, yetkililerden yardım istedi.

“PARAYI ÖDERKEN ÖDÜYORUZ..”

3 gündür konu ile ilgili müşteri hizmetlerini aradıklarını ama ilgilenen bir yetkilinin olmadığını iddia eden Mahalle sakini Resai Tosun, “20-30 hanelik bir köy burası. 3 gün önce makine buradan geçerken kabloyu koparıyor. Müşteri hizmetlerine ben durumu aktarıyorum, daha gelip ilgilenen dahi olmadığı gibi burada çalışan arkadaşlar telefon dahi açma zahmetinde bulunmuyor. Ne olacak bu kablo yerde, internet yok. Parayı öderken ödüyoruz. Ne yapmamız lazım bizim. Nereye gideceğiz bunu şikayet için. Herkesi aradık. 3 gündür ben müşteri hizmetlerini arıyorum bir tane ilgilenen yok. Şu anda kablolar koptuğu için hiçbir evin interneti yok, telefonlarımız da çekmiyor” dedi.

Yorumlar (1)
Esnaf 4 ay önce
Peki bu konuda biçerdöver sürücüsüne de kızdınız mı? Burayı ne hale getirmiş. Kabloları göre göre kopartmış. Önce ona kızın.