banner2

banner1

banner22

Evinde baygın halde bulundu

Kaynarca’da bir kütüphanede memur olarak çalışan F.G., bu sabah işe gitmeyince arkadaşları durumdan şüphelenerek evine gitti. İtfaiye ekiplerinin kapıyı açması sonucu genç kız baygın halde bulundu.

Kaynarca 24.08.2021, 12:51 Editör: Bartu İnce
Evinde baygın halde bulundu
banner48

BAYGIN HALDE BULUNDU

Edinilen bilgilere göre; Olay, Kaynarca ilçesine bağlı Orta Mahalle’de sabah saatlerinde meydana geldi. Kaynarca’da bir kütüphanede memur olarak çalıştığı öğrenilen F.G. isimli genç kız, sabah işe gelmeyince iş arkadaşları kendisini merak edip Orta Mahalle’de bulunan tek yaşadığı eve gitti. Genç kızın iş arkadaşlarının uzun uğraşları sonucu kimse tarafından kapı açılmayınca, durum polis ve itfaiye ekiplerine haber verildi.  İhbar üzerine kısa sürede olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri, vinç yardımıyla F.G.’nin balkon kapısından içeri girdi. Ekipler içeri girdiği sırada yerde baygın halde yatan F.G.’yi buldu.

YOĞUN BAKIMDA

Tek yaşadığı evinde baygın halde bulunan genç kız, o esnada ilçede ambulans olmaması sebebiyle bir vatandaşın otomobili ile önce Kaynarca Devlet Hastanesi’ne daha sonra Karaman Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Burada tedavi altına alınan F.G.’nin yoğun bakım servisinde tedavi altında olduğu ve kullandığı ilaçların yan etkisiyle bayılmış olabileceği olasılığı üzerinde duruluyor. Öte yandan olay ile ilgili inceleme başlatıldı.

Yorumlar (0)