banner2

banner1

banner22

Doğadan sanata dönüşüyor

Kaynarca İlçesinde yaşayan Erdoğan Mustafa Üstündağ isimli vatandaş, kendisine kurduğu atölyede tasarladığı tablo ve süs eşyalarını doğadan topladığı taş ve materyallerle yapıyor.

Kaynarca 03.03.2021, 09:18 Editör: Gizem Demirsoy
banner48

Kaynarca İlçesine bağlı Konak Mahallesi’nde yaşayan 53 yaşındaki evli ve 3 çocuk babası Erdoğan Mustafa Üstündağ isimli vatandaş, boş vakitlerinde resim ve süs eşyası yapmak için kendisine kurduğu atölyede doğadan topladığı taş, çiçek, cam, demir ve mısır tanesi gibi malzemeleri kullanarak tablo ve süs eşyaları yapmaya başladı. Sanata olan merakı yüzünden böyle bir atölye kurduğunu ve doğadan topladığı malzemelerle bir şeyler üretmekten keyif aldığını belirten Erdoğan Mustafa Üstündağ, sanatının ilerlemesiyle birlikte ilerleyen zamanda sergi açmak istediğini söyledi.

“HOBİ OLARAK TASARLIYORUM”

53 yaşındaki evli ve 3 çocuk babası Erdoğan Mustafa Üstündağ “Boş zamanlarımı değerlendirmek için kendime küçük bir atölye kurdum. Bu atölyede doğadan topladığım materyallerle çeşitli sanat etkinlikleri yapmaktayım. Bunları hobi olarak tasarlıyorum ve ticari amaç gütmüyorum. Severek yaptığım için de ortaya gayet güzel sanat ederleri çıkmaya başladı. Sanatım ilerledikçe ve kendime güvenim arttıkça ileride bu konu ile ilgili bir sergi açmayı düşünüyorum” dedi.

Yorumlar (0)