banner2

banner1

banner22

DEVA Kaynarca’da başkan belli oldu

Bugüne kadar 14 ilçede kongrelerini gerçekleştiren Deva Partisi Kaynarca İlçe Kongresini de tamamladı. Yapılan kongre ardından Ünal Özturhan Kaynarca İlçe Başkanı oldu.

Kaynarca 04.07.2021, 21:01 Editör: Ebru Bulut
DEVA Kaynarca’da başkan belli oldu
banner48

İLÇE BAŞKANI ÜNAL ÖZTURHAN

Deva Partisi ilçe teşkilatlarında kongre süreci geçen yıl 2 Ekim’de Serdivan kongresi ile başlamıştı. Bugüne kadar 14 ilçede kongrelerini gerçekleştiren Deva Partisi tüm ilçelerde teşkilatlanma çalışmalarını da tamamladı. Yapılan kongrede Ünal Özturhan, Deva Partisi Kaynarca İlçe Başkanı oldu. Yapılan kongreye İl Başkanı Mehmet Erdoğan, ilçe teşkilat başkanları, siyasi parti temsilciler, çeşitli STK başkanları ve partililer katıldı.

DİVAN BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ

Yeterli çoğunluğun sağlanmasının ardından divan başkanlığı seçimleri yapıldı. Kongrenin divan başkanı olarak Cüneyt Demir, yapılan oylama ile seçildi. İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından Deva Partisi İl Başkanı Mehmet Erdoğan bir konuşma yaptı.

BAŞARI DİLEDİ

İl Başkanı Erdoğan, partilerinin teşkilatlanma çalışmalarını büyük bir titizlikle yürüttüklerini ve tüm ilçe teşkilatlarının oluşturulduğunu bu kongreler ile oluşturulan yönetimlerin kongrelerini gerçekleştirerek artık sahaya inmeye hazır olduklarını belirtti, tüm teşkilatlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Yorumlar (0)