banner2

banner1

banner22

Çeki halatı kopan traktör çay ocağına girdi

Kaynarca İlçesinde dün meydana gelen trafik kazasında, çeki halatı kopan traktör kontrolden çıkarak yol kenarındaki dükkanın bahçesine girdi. Kazada şans eseri yaralanan olmazken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynarca 24.12.2020, 11:22 Editör: Ebru Bulut
banner48

GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Kaynarca İlçesine bağlı Merkez Mahallesinde dün öğlen saatlerinde meydana gelen trafik kazasında; arıza yapan traktörünü tamir ettirmek için başka bir traktöre bağlayarak sanayiye götüren ve ismi öğrenilemeyen sürücünün kullandığı traktördeki çeki halatının kopması üzerine üzerinde sürücü bulunmayan arızalı traktör kaldırıma çarptıktan sonra bir çay ocağının bahçesine girdi. Bina duvarına çarparak dükkanın içine girmeden durdu. Kazada şans eseri yaralanan olmazken yaşanan bu anlar yakındaki bir dükkanın güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

“KALDIRIMA ÇARPMASA KÖMÜRCÜNÜN DÜKKANINA GİRECEKTİ”

Kaza sırasında çay ocağının önünde oturan işletme sahibi Mustafa Oskay, “Traktörün çeki halatı çıkınca kaldırıma çarpıp buradaki duvara çarpıp dükkana girmeden durdu. Eğer bu kaldırıma çarpmasa belki de yandaki kömürcünün dükkanına girecekti, içinde insanlar vardı. Traktörü çeken sürücünün de bir suçu yok aslında, kaza işte” dedi.

Yorumlar (0)