banner2

banner1

banner22

Altun’dan geriye bu görüntüler kaldı

Serdivan ilçesi 32 Evler Mahallesi polis kontrol noktası mevkiinde meydana gelen feci kazada kamyonun altında kalan otomobildeki sürücü Hakan Altun hayatını kaybetti. Kazada hayatını kaybeden 23 yaşındaki Kaynarcalı üniversite öğrencisinin ölümü sevenleri ve yakınlarını yasa boğdu.

Kaynarca 25.01.2021, 21:56 Editör: Ebru Bulut
Altun’dan geriye bu görüntüler kaldı
banner48

ACI DETAY

Serdivan ilçesi 32 Evler Mahallesi polis kontrol noktası mevkiinde meydana gelen feci kazada kontrolden çıkan 34 VE *** plakalı kamyon, 2 aracın üzerine devrildi. Kamyonun altında kalan 2 araçta tanınmaz ve kullanılmaz hale geldi. Feci kazada itfaiye ekipleri Hakan Altun’un sesini duydu ve kurtarmak için büyük bir uğraş göstererek adeta seferber oldu. 06 EMK 60 plakalı kırmızı otomobilin sürücüsü 23 yaşındaki Üniversite öğrencisi Hakan Altun olay yerinde hayatını kaybetti. Feci kazada hayatını kaybeden Hakan Altun'un Sapanca Meslek Yüksekokulu'nda öğrenim gördüğü ve stajının son gününde staj yaptığı bir otomotiv bayiinden dönerken kaza yaptığı öğrenildi.

ÇOK SEVİLEN BİRİYDİ

Kazada hayatını kaybeden 23 yaşındaki üniversite öğrencisinin ölümü sevenleri ve yakınlarını yasa boğdu. Ailenin tek evladı olan 23 yaşındaki gencin çevresi tarafından çok sevilen biri olduğu öğrenilirken cenazesi, otopsi için Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü’nde bulunan otopsi merkezine sevk edilirken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

GERİYE BU FOTOĞRAFLAR KALDI

Öte yandan genç yaşta hayatını kaybeden Altun’dan geriye çok sevdiği arabasıyla çekildiği görüntüler kaldı.

Yorumlar (0)