banner2

banner1

banner22

Yürek burkan paylaşım

Karasu’nun Denizköy Mahallesi’nde denize girdikten sonra çıkamayan genç kız memleketine gönderilmek üzere hazırlandı. Genç kızın sevgisi sosyal medyadan üzüntüsünü paylaştı.

Karasu 28.06.2021, 09:43 Editör: Ebru Bulut
Yürek burkan paylaşım
banner48

GİRDİĞİ DENİZDEN ÇIKAMADI

Olay, dün Karasu ilçesi Denizköy Mahallesi mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Karasu’da yaşayan ablasının yanına tatil için gelen Moldova uyruklu 17 yaşındaki Adriana Lana, ailesi ile birlikte denize gitti. Suya giren genç kız bir anda gözden kayboldu. Ailenin haber vermesi üzerine bölgeye cankurtaran ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaklaşık 25 dakika suyun altında kaldığı öğrenilen genç kız, kaldırıldığı Karasu Devlet Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

PAYLAŞIMI YÜREKLERİ DAĞLADI

Genç kız otopsi merkezinde yapılan incelemelerin ardından memleketine gönderilmek üzere hazırlandı. Hayatını kaybeden Moldova uyruklu 17 yaşındaki Adriana Lana’nın ölüm haberini alan genç kızın sevgilisi ise sosyal medyadan yaptığı paylaşım yürekleri dağladı.

KARASU SENİ BENDEN…

Yürekleri burkan paylaşımda genç kızın sevgilisi bu ifadelere yer verdi; “Karasu seni benden aldı. Sevgilim nur içinde yat.”

Yorumlar (0)