banner2

banner1

banner22

Yenileme hizmetleri devam ediyor

Karasu Belediyesinin başlattığı Atatürk Bulvarının yenileme çalışmaları her geçen gün büyük bir hızla ilerlemeye devam ediyor. Caddenin Mayıs ayı içerisinde yeni görünümüne tamamen kavuşması hedefleniyor.

Karasu 11.05.2018, 15:56
Yenileme hizmetleri devam ediyor
banner48

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü koordinesinde sürdürülen Karasu Atatürk bulvarındaki yenileme hizmetleri devam ederken, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinden alınan bilgiye göre çalışmaların önemli hatlarının tamamlandığı açıklandı.  

Hafta içerisinde yoğun yağışların çalışmaları fazla etkilemediğini kaydeden Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Halkımızın yoğun şekilde kullandığı Atatürk bulvarımızın yenileme çalışmaları aralıksız devam ediyor. Geçtiğimiz hafta ve içerisinde bulunduğumuz hafta itibari ile ilçemiz yoğun yağmurun ve olumsuz hava şartlarının etkisi altında kaldı. Bu yağışlardan en düşük düzeyde etkilendik ve Mayıs ayı içerisinde tamamlayacağımızı aktardığımız bulvarımızı Allah’ın izni ile Mayıs ayı içerisinde hizmete açacağız. Kuzey ve güney girişlerinde bulunan Atatürk heykellerimizin de gerekli bakımlarını yaptırdık. Atatürk bulvarımız halkımızla buluşmak için artık gün sayıyor diyebiliriz” dedi.

Yorumlar (0)