banner2

banner1

banner22

Yavuzyiğit kongreye katılamadı

AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit’in AK Parti 7’nci Olağan Kongresi öncesi yaptırdığı Covid-19 testi pozitif çıktı. Yavuzyiğit kongreye katılamadan Karasu’ya geri döndü.

Karasu 24.03.2021, 17:19 Editör: Gizem Demirsoy
Yavuzyiğit kongreye katılamadı
banner48

Bugün Ankara’da gerçekleşen AK Parti 7’nci Olağan Kongresi’nde delege olarak oy kullanmak üzere Ankara’ya giden AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit’in kongre öncesi yaptırdığı koronavirüs testi pozitif çıktı. Testi pozitif çıkan Yavuzyiğit kongreye katılamadan Karasu’ya geri döndü.

10 GÜN SÜREYLE EVİNDE İZOLE OLACAK

Kongreye katılım gösterecek olan delegelerin test yaptırma zorunluluğu olması sebebiyle test yaptıran ve sonucun pozitif olduğunu öğrendiğini belirten Yavuzyiğit, “Kongre öncesi test sonucumuz bildirildi. Pozitif olduğumu duyar duymaz kongreye katılmadan Karasu’ya döndüm. Hiçbir belirti yoktu. Herhangi bir sağlık sorunum bulunmuyor” dedi. 10 gün süreyle evinde izole altında kalacak olan Yavuzyiğit, sağlık durumunun iyi olduğunu ve ailesinin de temaslı olması nedeniyle evde 10 gün süreyle izole altında kalacağını belirtti.

Yorumlar (0)