banner2

banner1

banner22

Yasağı ihlal edip polise hakaret ettiler

Karasu İlçesinde izinleri olmayan iki şahıs otomobili ile gezerken kontrol noktasına gelince polislere yakalandı. Şahıslar herkesin dışarıda olduğunu ve gezdiğini, kendilerinin hastaneye gitmek için dışarı çıktığını söylese de para cezası yazıldı.

Karasu 03.05.2021, 18:48 Editör: Aysima Kortak
banner48

Edinilen bilgilere göre saat 15.30 sıralarında, Karasu İlçesi Plaj Caddesinde sürücü S.Y., ve eşi M.Y., 34 DUC * plakalı otomobil ile Polis Kontrol Merkezinde durduruldu. İzin belgeleri sorulan şahıslardan S.Y., herkesin araba ile gezdiğini ve polislerin kimseye izin belgesi sormadığını belirterek “Siz saygısızlık yapıyorsunuz” dedi.

“ALLAH BELANIZI VERSİN”

Polis ekipleri ile münakaşaya giren S.Y., ve eşi M.Y., ekiplerce arabadan indirilerek İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldükleri sırada şahıslardan M.Y. “Biz hastaneye diye çıktık” cümlesi sonuç vermeyince “Siz nasıl işlem yapıyorsunuz, diğerlerine geç geç, bize dur. Sizin Allah belanızı versin” şeklinde polislere serzenişlerde bulundu. Gözaltına alınarak emniyete götürülen S.Y., ve eşi M.Y., sokağa çıkma kısıtlamasına uymadıkları gerekçesiyle 3 bin 150'şer TL olmak üzere toplamda 6 bin 300 TL para cezası uygulandı.

Yorumlar (0)