banner2

banner1

banner22

Yasağı ihlal eden şahsın tavırları dikkat çekti

Karasu İlçesinde sokağa çıkma yasağını ihlal eden ve yabancı plakalı aracı ile polis kontrol noktasına giren Ergün Dülger, polise gösterdiği ilginç tavırları ile dikkat çekti.

Karasu 06.12.2020, 20:03 Editör: Ebru Bulut
banner48

YASAKTA SOKAĞA ÇIKTI

Karasu İlçesi Doğu Karadeniz Caddesi’nde meydana gelen olayda, sokağa çıkma yasağına rağmen yabancı plakalı aracı ile seyir halinde olan Ergün Dülger, polis kontrol noktasında ekipler tarafından durduruldu. Polis ekiplerinin aracının plakasının fotoğrafını çekmesi üzerine tepki gösteren Dülger, “Ben yurtdışından geldim. Avrupa'nın hiçbir yerinde böyle uygulama yok. Arabamın ve benim fotoğraflarımı çekemezsiniz. Bana da ceza yazamazsınız. Ben Türk vatandaşı değilim, isterseniz de yazın” dedi.

POLİS EKİPLERİNE KİMLİK SORDU

Bir süre sonra ise arabadan yanına aldığı ateş ölçer ile kontrol noktasındaki tüm polislerin ateşini ölçmeye kalkarak polis ekipleriyle münakaşaya giren Dülger, daha sonra polis ekiplerine kimlik sordu. Maske takmadığı ve sokağa çıkma yasağını ihlal ettiği gerekçesiyle hakkında 3 bin 150 TL idari para cezası yazılan Dülger, “3 bin 150 TL değil mi? Beni neden yoruyorsunuz? Faturamı verin de gideyim” ifadelerini kullandı.  Sokağa çıkma yasağını ihlal ettiği ve maske takmadığı için hakkında işlem yapıldıktan sonra Dülger, aracına binerek olay yerinden uzaklaştı.

Yorumlar (1)
Cebrail Hasoglu 4 ay önce
Arin iceriye deliyi