banner2

banner1

banner22

Vatandaş tepki gösterdi

Bugüne kadar çok kez ölümlü ve yaralanmalı kazaların olduğu Karasu Yenimahalle yolu İstanbul Caddesi'nde bu akşam yine kaza yaşandı. Sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği araç refüje savruldu. Kazada araç sürücüsü yaralandı.

Karasu 08.09.2019, 23:46
Vatandaş tepki gösterdi
banner48
Karasu Yenimahalle yolu İstanbul Caddesi'nde daha önce bugüne kadar çok kez kazalar olmuş ve ölümler yaşanmıştı. Geçtiğimiz haftalarda Karasulu vatandaşların yolu keserek bu güzergahta yaşanan kazalara dikkat çeken eylemin üzerinden uzun süre geçmeden aynı noktada bir kaza daha meydana geldi.
Edinilen bilgilere göre ismi öğrenilemeyen araç sürücüsü seyir halindeyken nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı direksiyon hakimiyetini kaybetti. Savrulan araç refüje çıkarak durabildi. Meydana gelen kazada araç sürücüsü yaralanırken çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine 112 sağlık ekipleri sevk edildi.
Kaza sonrası olayı gören vatandaşlar; “Daha yeni ölümlü bir kazada genç kardeşimizi kaybettik. Bu yolda daha kaç kaza meydana gelecek? Ne zaman önlem alınacak? Yetkililer daha ne bekliyor?” diyerek tepki gösterdiler.
 
 
Yorumlar (0)