banner2

banner1

banner22

Uyuşturucu taciri yakalandı

Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucu madde sattığı yönünde ihbar alınması üzerine Yalı Mahallesi’nde bulunan bir adrese operasyon yaptı. Gerçekleştirilen operasyonda uyuşturucu taciri şahıs yakalandı.

Karasu 15.01.2020, 21:06 Editör: Ebru Bulut
Uyuşturucu taciri yakalandı
banner48

KISKIVRAK YAKALANDI

Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince 2019 yılında uyuşturucu madde ticaretinden yakalanan Oğuzhan K. ve 2020 yılında Hırsızlık suçundan yakalanan Mehmet A.A., isimli şahısların Roman bir vatandaşı olan bir şahısın uyuşturucu madde sattığı yönüne verdiği ifadeleri sonucunda çalışma başlatıldı. Ekiplerce yapılan çalışmalar sonucunda 28 yaşında ve 27 adet suç kaydı bulunan S.T. isimli şahısın Karasu ilçesi Yalı Mahallesi’ndeki bir adreste uyuşturucu madde sattığı tespit edilmesi üzerine operasyon gerçekleştirildi. Yapılan operasyonda S.T., isimli şahıs kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı.

TUTUKLANDI

Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemlerinin ardından S.T., isimli şahıs adliyeye sevk edildi. Adliyeye sevk edilen S.T., isimli şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Ferizli L Tipi cezaevine gönderildi.

Yorumlar (0)