banner2

banner1

banner22

Umutlar tükeniyor

Karasu’da denize giren Özgür Sevinç’i arama çalışmaları devam ediyor. Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir sahilde evlatlarının bulunmasını bekleyen Sevinç ailesini ziyaret edip acılarını paylaştı.

Karasu 01.07.2019, 14:25 30.11.-0001, 00:00
Umutlar tükeniyor
banner8
Pazar günü amcasının oğullarıyla birlikte denize giren Özgür Sevinç hala bulunamadı. Dalgıçlar 17 yaşında ki genci bulmak için yoğun mesai yapıyor. Kabotaj Bayramı nedeniyle Karasu’ya giden Vali Ahmet Hamdi Nayir, bayram kutlamalarının bir bölümünü iptal ederek Sevinç ailesini ziyaret etti.
Sevinç ailesinden üç kişi dün saat 15.00 sularında Karadeniz’in dalgaları arasında kaybolmuştu. Özcan ve Şahun Sevinç kardeşler cankurtaran ekipleri tarafından kurtarılarak sudan çıkartılmış ve hastaneye kaldırılmıştı. Şahin Sevinç hastanede ki tedavisinin ardından taburcu edildi. Özcan Sevinç ise Gebze Fatih Hastanesi’nde yoğun bakım servisinde uyutuluyor. Özcan’ın duran kalbinin ne kadar hasara sebep olduğu araştırılıyor.
Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir Kabotaj Bayramı için gittiği Karasu’da töreni yarıda kesip Sevinç ailesini ziyaret etti. Evlatlarının bulunması için dünden beri sahilde bekleyen aile ile sohbet eden Vali Nayir “Allah’tan ümit kesilmez. Ekiplerimiz evladınızı bulmak için ellerinden gelen gayreti gösteriyor. Sizlerde çalışmaları yakinen takip ediyorsunuz. Hastanede tedavisi devam eden evladınıza Allah’tan acil şifalar diliyorum.  Temennimiz denizde ki evladınızın da sağ salim bulunması yönünde” diyerek bir süre aile ile sohbet etti.
 
Yorumlar (0)
11°
sisli
Namaz Vakti 22 Kasım 2019
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı