banner2

banner1

banner22

Tedavi altına alındı

Karasu ilçesine bağlı İncilli mahallesi Pazar caddesi üzerinde iki kere Ginger diye tabir edilen elektrikli scooter aracından düşen vatandaş hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Karasu 29.03.2021, 00:48 Editör: Aysima Kortak
banner48

Karasu ilçesine bağlı İncilli mahallesi Pazar caddesi üzerinde Ginger diye tabir edilen elektrikli scooter aracı ile seyir halinde olan Mustafa A. (40) isimli vatandaş yol üzerinde bulunan yavaşlama kasisi üzerinden geçerken dengesini kaybederek beton zemine yüz üstü çakıldı. Bir süre sonra kendini toparlayan şahıs ardından yeniden binmeye çalıştığı elektrikli Ginger ile yaklaşık 50 metre daha ilerlemeye çalışırken yeniden düştü.

“BEN GİDEYİM CEZA YAZMAYIN”

Çevredekiler durumu fark ederken hemen yardımına koştu. Çarpmanın etkisi ile baş ve ağız kısımlarından yaralanan şahıs, “Beni bırakın, ben gideyim ceza yazmayın” diye dil döktü. Polisler ambulansa binmesi için ikna ederken ayakta zor duran şahıs Karasu Devlet Hastanesi’ne tedavi için kaldırıldı. Hastanede yapılan ilk müdahale sonrası baş kısmından ağır travma aldığı belirlenirken, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevki yapıldı.

Yorumlar (0)