banner2

banner1

banner22

Silahını temizlerken

Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında arazi anlaşmazlığı nedeniyle amca çocuklarıyla kavga eden ve 8 kişiyi yaralayan ardından açık cezaevinden izinli olarak çıktığında husumetlisini vuran zanlı yakalandı

Karasu 24.05.2018, 16:47
Silahını temizlerken
banner48

VURUP KAÇIYORDU

09 Temmuz 2017 tarihinde Karasu ilcesinde aralarında arazi anlasmazlığı bulunan amca çocukları ile silahlı kavga olayına karısıp sekiz kisiyi yaralayarak firar etmişti. O tarihten bu yana yakalanamayan R.Ç.isimli sahıs bu olayın husumetlisi olduğu amca cocukları ile 15 Nisan 2018 gunu Karasu'da alkollü bir mekanda bir kisinin ölümüyle sonuçlanan Kasten Öldürme olayına karısarak olaydan sonra yine firar etmisti.

6 SUÇTAN ARANIYORDU

6136 Sayılı Kanuna Muhalefet , Yasadısı Ekim, Suç İslemek amacıyla Örgüt Kurmak ve Yağma suclarından 8 adet sabıkası bulunan süpheli halen Kasten Öldürme, Hükümlü ve Tutuklunun Kaçması, Yaralama ve Uyusturucu ve Uyarıcı Madde Ticareti Yapma ve Sağlama gibi altı suctan aranıyordu.

ORMANDA YAKALANDI

Sakarya Jandarmasının yaptığı basarılı bir operasyon sonucu R.Ç. isimli süpheli baska bir suc isleyemeden saklanmıs oldugu ormanlık alan icerisindeki kulübede suc aleti tabancasıni temizlerken yakalanarak gözaltına alındı.

 

Yorumlar (0)