banner2

banner1

banner22

Sarı’dan personele teşekkür

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, geçtiğimiz hafta sonu yoğun mesai ile çalışmalarını özveriyle sürdüren personellerine teşekkür etti.

Karasu 29.06.2020, 14:43 Editör: Ebru Bulut
Sarı’dan personele teşekkür
banner48

“HER ŞEY DAHA YAŞANABİLİR KARASU İÇİN”

Personele fedakar çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan İshak Sarı; “İlçemizin bir çok noktasında, mesai mefhumu olmaksızın, Cumartesi ve Pazar günleri de dahil olmak üzere titizlikle çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçemizin Batısında Sahil Caddemizde, Doğusunda Atıf Ödül Caddemizde, Kuzeyi Sahilimizde, Güneyi Stad Caddemiz ve 617 Nolu Sokağımızda dört bir yanından çalışıyoruz. Adeta cennet ilçemiz Karasu’yu yeniden inşa ediyoruz. Tüm çalışma arkadaşlarıma gayret ve fedakârlıklarından dolayı yürekten teşekkür ediyorum. Her şey daha yaşanabilir Karasu için” dedi.

“KARASULULARIN HİZMETİNDEYİZ”

Başkan İshak Sarı; “Arkadaşlarımız, haftanın 7 günü büyük bir fedakârlık göstererek vatandaşlarımıza hizmet veriyorlar. Kendilerine belediye başkanı olarak çok teşekkür ediyorum. Çalışma arkadaşlarımızla sık sık görüşüyor ve en kaliteli hizmeti hemşerilerimize sunmak için bir araya geliyoruz. Karasu Belediyesi, tüm birimleriyle hemşerilerimiz ve ilçemize gelen misafirlerimizin hizmetindedir. Herkesin içi rahat olsun biz Karasu için çalışıyoruz” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)