banner2

banner1

banner22

Sarı Karayolları çalışmalarını inceledi

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Karasu – Kaynarca yolu üzerinde devam eden yol çalışmalarını inceleyerek, karayolları yetkililerinden bilgi aldı.

Karasu 21.05.2020, 11:17 Editör: Ebru Bulut
Sarı Karayolları çalışmalarını inceledi
banner48

YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Karayolları tarafından Karasu – Kaynarca yolu üzerinde devam eden yol çalışmalarını Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş ile inceledi. Yol çalışmalarının bir an önce bitirilmesi için belediye olarak üzerimize düşen her türlü desteğin verildiğini belirten Başkan Sarı; “Vatandaşlarımızın konforlu ve güvenli yollarda seyahat etmesi için, Belediyemiz olarak üzerimize düşen her türlü sorumluluğu yerine getirmeye hazırız ve bu düşünce ile çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Karayolları tarafından yapımı devam eden bu yol güzergâhını kullanan sürücülerin ve vatandaşlarımızın daha modern ve sağlıklı bir şekilde ulaşımlarını sağlamaları en büyük arzumuz. Karadeniz’in incisi olan cennet ilçemizde hizmet çıtasını arttıracak çalışmalarımız devam edecek” dedi.

ULAŞIM MESAFESİ KISALACAK

Başkanı İshak Sarı, Karayolları tarafından Karasu – Kaynarca yolu üzerinde devam eden yol çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte iki ilçe arasındaki ulaşım mesafesinin daha kısalacağını, daha konforlu ve daha düzenli olacağını belirterek, yetkililere teşekkür etti.

Yorumlar (0)