banner2

banner1

banner22

Sarı, çalışmaları yerinde inceledi

Karasu İncilli Mahallesi 617’nci sokakta yapılan çalışmaları inceleyen Başkan İshak Sarı; “Hizmetlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın için ferah olsun. Her şey söz verdiğimiz gibi devam ediyor. Projelerimizin planını yaptık. Halkımızdan tek isteğimiz biraz daha sabretmeleridir. Cennet ilçemiz Karasu için en iyisini yapacağız” dedi.

Karasu 15.05.2020, 16:35 Editör: Ebru Bulut
Sarı, çalışmaları yerinde inceledi
banner48

ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ ALDI

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, İncilli Mahallesi 617’nci sokakta yapılan çalışmaları inceleyerek, sorumlu teknik personellerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, İncilli Mahallesi 617’nci sokakta asfalt serim çalışmaları öncesi eski zemin söküm işlemlerini hızlandırdı. Hava şartlarının olumlu gitmesiyle çalışmalarına hız veren ekipler bu alandaki projeleri bir an önce tamamlayıp vatandaşların hizmetine sunmayı planlıyorlar.

“KAYBEDECEK BİR DAKİKAMIZ BİLE YOK”

Bugüne kadar İlçe merkezinde önemli çalışmalara imza attıklarını belirten Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Hizmetlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın için ferah olsun. Her şey söz verdiğimiz gibi devam edecek. Hizmet konusunda ilçemizin kaybedecek bir dakikası bile yok. Her gün ve her saatimizi hizmet ile geçirmek zorundayız. Kısıtlı imkânlarla da olsa projelerimizin planını yaptık. Halkımızdan tek isteğimiz biraz daha sabretmeleridir. Cennet ilçemiz Karasu için en iyisini yapacağız” dedi.

“ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Başkan Sarı; “İlçe genelinde Temizlik İşleri Müdürlüğü, Destek Hizmetler Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimizin hizmetleri aralıksız devam ediyor. Her gün incelemelerde bulunuyor, teknik personellerimizden çalışmalarla ilgili bilgi alıyoruz. Çalışmaları takip ederken vatandaşlarımızın yanımıza gelerek bizleri tebrik edip işlerimizde kolaylıklar dilemeleri yaptığımız hamlelerin ne kadar doğru olduğunu gösteriyor. İlçemizin önemli arterlerinden bir tanesi olan İncilli Mahallesi 617’nci Sokakta asfalt çalışmalarımız öncesi zemin hazırlık çalışmalarımızı titizlikle başlattık. Ardından kaldırım çalışmalarımız, ağaçlandırma çalışmalarımız ve aydınlatma çalışmalarımıza geçeceğiz” ifadelerine yer verdi.


Yorumlar (0)