banner2

banner1

banner22

Sarı annelerin Anneler Gününü kutladı

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, koronavirüs nedeniyle bu yıl buruk geçen anneler gününde evde kalan anneleri unutmadı. Başkan Sarı, Anneleri evlerinde ziyaret edip anneler gününü kutlayarak çiçek takdim etti.

Karasu 11.05.2020, 10:43 Editör: Ebru Bulut
Sarı annelerin Anneler Gününü kutladı
banner48

ANNELERİ EVLERİNDE ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanı İshak Sarı, bu yıl koronavirüs (kovid-19) nedeniyle evlerinde kalan anneleri unutmadı. Anneleri evlerinde ziyaret eden Başkan İshak Sarı, Anneler Gününü kutladı. Başkan Sarı’ya ziyaretlerde Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş eşlik etti.

ONLARIN YÜZÜNDEKİ TEBESSÜM HER ŞEYE DEĞER

Başkan Sarı; “Bu yıl koronavirüs nedeniyle anneler gününü biraz buruk geçiriyoruz. Annelerimizin kendilerini yalnız hissetmemesini istedik. Onları evlerinde ziyaret ederek anneler günlerini kutladık. Ayrıca bu hafta sonu Pazar günü 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımızın 11:00 ile 15:00 saatleri arasında kısmi olarak sokağa çıkma yasağının kaldırılması nedeniyle sahil bölgemizde güzel havayı değerlendiren başta Annelerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızı da ziyaret ederek isteklerinin olup olmadığını sorduk. Onların yüzündeki tebessüm her şeye değer. İnşallah bu korona virüs sürecini atlattıktan sonra vatandaşlarımızla daha rahat birlikte olacağımız günleri hasretle bekliyoruz. Bu vesileyle tüm annelerimizin Anneler Gününü kutluyorum” dedi.

Yorumlar (0)