banner2

banner1

banner22

Parkta oynayan kardeşlere taciz iddiası!

Karasu İlçesi Kabakoz Mahallesi’nde bulunan bir çocuk parkında kimliği belirsiz 3 kişinin çocukları tacize kalkıştığı iddia edildi. Yaşanan olayı anlatan baba yetkililere seslenerek, “Bir baba olarak başıma geldi, başkasının başına gelmesin” dedi.

Karasu 17.06.2020, 13:51 Editör: Aysima Kortak
banner48

POLİSE İHBAR EDİLDİ

Edinilen bilgilere göre olay, Karasu ilçesi Kabakoz Mahallesi'nde dün akşam saatlerinde meydana geldi. Kimliği belirsiz 3 kişi parkta oyun oynayan 10 ve 7 yaşındaki 2 kız kardeşi yanına çağırdı. İki kardeş çığlık atması üzerine aileleri parka gelip olan biteni anlattılar. 10 yaşındaki çocuk, yaşananları anlatması üzerine polise ihbar edildi. Ekipler, bölgeye gelerek taciz iddiasıyla araştırma yaptı. 

YEKİLİLERE SESLENDİ

Öfkeli baba 3 şahsın çocuklarını "Evcilik oynayalım" diyerek yanına çağırdığını duyduklarını kaydederek, "Biri 10 diğeri 7 yaşında olan çocuklarım parkta oynuyor. 3 kişi bunları izliyor. Bu şahıslar araçla çocukların yanına geliyor 'evcilik oynayalım' diye çağırıyor. Kızlarım bağırınca adamlar panik yapıp kaçıyor. Yetkililere sesleniyorum, bir baba olarak başıma geldi başkasının başına gelmesin. Buralara kamera takılsın, bu adamlar yakalansın" dedi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Yorumlar (0)