banner2

banner1

banner22

Mutluluklarını paylaştılar

Karasu Aziziyespor Kulüp Başkanı Reşit Yetim, Yönetici Çetin Çal, Takımdan Sorumlu Genel Kaptan Şaban Altay, Antrenör Ersin Türker ve U17 futbolcuları Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’na ziyarette bulundular.

Karasu 18.05.2018, 08:52
Mutluluklarını paylaştılar
banner48

Geçtiğimiz hafta, Aziziyespor U17 futbol takımı Adapazarı’nda oynadığı play-off grup maçlarını 1. olarak tamamlayıp şampiyon oldu. Ayaklarının tozu ile Başkan İspiroğlu’nu ziyaret eden Aziziyespor Kulüp yönetimi ve futbolcuları bu mutluluklarını Başkan Mehmet İspiroğlu ile paylaştılar.

‘ŞAMPİYON OLARAK HEDEFİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK’

26 Mayıs günü Erenlerde düzenlenecek olan kupa törenine Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nu davet eden Antrenör Ersin Türker; “Yaklaşık dört yıldan beri yapılan disiplinli çalışmalarla Aziziyespor altyapısına yapılan yatırımların meyvelerini vermeye başladığını görüyoruz. Katıldığımız tüm yaş gruplarında play-off’a kalarak ve bununla birlikte U17 kategorisinde Sakarya şampiyonu olarak hedefimizi gerçekleştirdik. Daha yolun başındayız. Çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz. Karasu bize destek çıktıkça futbol kenti olan Sakarya’ya geleceğin futbolcularını hediye edebileceğimizi söyleyebiliriz. 28 Mayıs günü çekilecek kura ile ilçemizi ve Sakarya’mızı en iyi şekilde temsil edeceğiz. 26 Mayıs günü ise Erenlerde düzenlenecek olan kupa törenine siz değerli Belediye Başkanımız davet ediyoruz” dedi.

6 YILLIK SERÜVEN

Asıl meselenin şimdiden sonra başladığını sözlerine ekleyen Aziziyespor Kulüp Başkanı Reşit Yetim; “Yaklaşık altı yıl önce büyük bir inançla başladığımız bu serüveni şampiyonluk ile süsledik. Fakat her şeyin daha yeni başladığını biliyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Bugün Belediye Başkanımız Sayın Mehmet İspiroğlu’na bir ziyaret düzenledik. Belediye Başkanımız Karasu’da yapılan tüm spor dallarına büyük destek oluyor. Hem teşekkür ziyaretinde bulunduk hem de mutluluğumuzu kendisi ile paylaşmak istedik” ifadelerine yer verdi.

BÜYÜK BAŞARIYA İMZA ATTILAR

Başkan Mehmet İspiroğlu tüm yönetim ve teknik heyeti tebrik ederek futbolcularla yakından ilgilendi. İspiroğlu; “Futbolun içinden gelen biri olarak, sanatın ve sporun her dalına imkânlarımızın el verdiği ölçüde yardımda bulunmaya çalışıyoruz. Gençlerimiz büyük başarıya imza atarak Sakarya şampiyonu oldular. İnanıyorum ki Türkiye finallerinde de büyük başarı elde edecekler. Yönetim kurulu, teknik heyet ve tüm sporcularımız tebrik ediyorum” dedi.

 

 

Yorumlar (0)