banner2

banner1

banner22

Mega projede ilk kazma vuruldu

Karasu Belediyesi Sahil düzenleme projesini hayata geçiriyor. Mega proje olarak adlandırılan sahil düzenleme çalışmaları için ilk etap Doğu Karadeniz Caddesi doğu bölümünde başladı.

Karasu 30.12.2020, 13:28 Editör: Gizem Demirsoy
Mega projede ilk kazma vuruldu
banner48

Karasu’nun yıllardır ihmal edilen sahil bandı, belediye tarafından hazırlanan projenin uygulamaya konulması ile yeni bir çehreye bürünüyor. Belediye Başkanı İshak Sarı, Karasu sahilini muhteşem bir görünüme büründürecek projenin ilk etabına 30 Aralık 2020 tarihinde başlandığını söyledi.

2 ETAP HALİNDE GERÇEKLEŞECEK

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen Karasu Doğu Karadeniz Sahil Projesi çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı İshak Sarı, zemin düzenleme çalışmalarının 2 etap halinde gerçekleştirileceğini, planlanan projenin ilk olarak Doğu Karadeniz Caddesi doğu bölümünde başladığını belirtti.

“SAHİL PROJEMİZ İLE KARASU’DA YAŞAM YENİDEN BAŞLIYOR”

“Hedefimiz Karasu sahilini, Karasu’ya yakışır muhteşem bir görüntüye kavuşturmaktır” diyen Belediye Başkanı İshak Sarı; “Karasu sahil bandı, Karasu için büyük önem taşımaktadır. Tüm halkımız ve hemşerilerimiz sahilimizin Karasu’ya yakışan bir çehreye bürünmesi özlemi içerisinde olduklarını biliyorum. Yıllardır ihmal edilen sahil bandını Karasu’ya yakışır bir görünüme kavuşturmak için hazırladığımız projeyi bugün itibariyle uygulamaya koyuyoruz. Sahil projemiz ile Karasu’da yaşam yeniden başlıyor diyerek projemizin İlçemize ve tüm halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)