banner2

banner1

banner22

Kaymakam Helvacı ve Başkan Sarı’dan ziyaretler

Karasu Kaymakamı Dr. Ahmet Naci Helvacı ve Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Karasu’yu ön plana çıkaracak önemli projeler ile kentte yaşanan genel sorunları görüşmek üzere bir dizi temaslarda bulundu.

Karasu 12.02.2021, 18:44 Editör: Aysima Kortak
Kaymakam Helvacı ve Başkan Sarı’dan ziyaretler
banner48

Karasu Kaymakamı Dr. Ahmet Naci Helvacı ve Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Karasu’nun doğal güzellikleri ve coğrafi yapısını ön plana çıkaracak önemli projeler ile kentte yaşanan genel sorunları görüşmek üzere bir dizi temaslarda bulundu. İlk olarak Arifiye Kaymakamı Bekir Dınkırcı’yı ziyaret eden Kaymakam Helvacı ve Başkan Sarı, buradaki görüşmelinin ardından Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya ile bir araya geldiler.

İLÇE GENELİ SORUNLAR VE ÇÖZÜMLER

Emniyet Müdürlüğünün genel çalışmaları ve yakın zaman içerisinde tamamlanacak olan Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü binası hakkında çeşitli görüşmeler yapan heyet, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’ya çalışmalarında başarılar dilediler. Son ziyaretlerini Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım’a düzenleyen Kaymakam Helvacı ve Başkan Sarı, İlçe geneli sorunları ve bu sorunların çözümü ile ilgili konuları belirli plan ve programlama çerçevesinde masaya yatırdılar.

Yorumlar (0)