banner2

banner1

banner22

Kayıp Nisa bulundu

Serdivan İlçesi Beşköprü Mahallesi’ndeki evinin önünden bir anda kayıplara kayıplara karışan 15 yaşındaki Nisanur, Karasu’da bulundu.

Karasu 31.07.2021, 11:35 Editör: Aysima Kortak
Kayıp Nisa bulundu
banner48

NE OLMUŞTU?

Olay, Serdivan İlçesi Beşköprü Mahallesi‘nde 29 Temmuz günü saat 23.00 sıralarında meydana geldi. Durumu fark eden Nisa Nur Metin’in ablası durumu hemen polis ekiplerine bildirdi.

BULUNDU

Kayıp genç kızı bir cankurtaranın Karasu’da gördüğü iddiası üzerine Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler çevredeki mobese ve güvenlik kameralarını inceleme altına aldı. Yapılan incelemeler sonucu yeri belirlenen Nisa Nur, bulunduğu yerden ekipler tarafından alınarak karakola getirildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından genç kız ailesine teslim edilmek üzere Serdivan İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne gönderildi.

Yorumlar (1)
ismail 2 ay önce
erkek çocuklarını insan sayıp kız çocuklarını hala insan yerine koymayan karanlık zihniyettir insanlığını kayıp etmiş olan asıl bu zihniyet yok olsa bu yaygaralar ve haksızlıklar temelden çözülecektir. öyle ya o çoğun bir şey isteme hakkı yok mu gezme, tozma, yeme, içme, teknoloji gibi ki hepsinin o da farkında ve ağabeysi kadar insan.