banner2

banner1

banner22

Karasu’ya 2 yılda 15’nci araç

Belediye'nin araç filosuna yeni bir araç daha katan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Millete hizmet yolunda 15’nci aracımızı belediyemize kazandırdık. Milletimize ve ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Karasu 02.02.2021, 17:33 Editör: Ebru Bulut
Karasu’ya 2 yılda 15’nci araç
banner48

2 YILDA 15 ARAÇ

Karasu Belediyesi, daha iyi hizmet verebilmek amacıyla 2 yıl içerisinde, araç filosunu yeni takviyeler ile güçlendiriyor. Hizmet kalitesini arttırmayı ve Karasulu vatandaşlara daha iyi hizmet sunmayı ilke edinen Karasu Belediyesi, 2 yılda araç filosuna eklediği 15 araçla çalışma gücünü yükseltiyor.

“EN İYİ HİZMET İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ”

“Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar, Karasu’ya daha kaliteli ve daha hızlı hizmet verebilmek için araç filomuzu yenileyerek güçlendirmeye devam ediyoruz” diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Karasu Belediyesi olarak değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için gece gündüz çalışıyoruz. Mevcut araç filomuza eklediğimiz 2015 model Isuzu Npr 8 long Sepetli Vinç aracımız ile daha verimli ve pratik hizmet sunacağımız düşüncesindeyiz. Vatandaşlarımıza kaliteli hizmet sunabilmek gayesi ile hizmet filomuzu verimli hale getirmeye, tazelemeye ve yenilemeye devam edeceğiz. Millete hizmet yolunda 15’nci aracımızı Belediyemize kazandırdık. Milletimize ve ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Yorumlar (0)