banner2

banner1

banner22

Karasu’da yangın

Karasu ilçesi Yalı mahallesi 102’inci Sokak'ta bulunan üç katlı bir binanın zemin katında çıkan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucu söndürüldü.

Karasu 15.03.2021, 09:26 Editör: Gizem Demirsoy
banner48

Edinilen bilgilere göre, Karasu ilçesi Yalı mahallesi 102’inci Sokak'ta bulunan üç katlı bir binanın zemin katında yangın çıktı. Uzun süredir eşler arasında huzursuzluk ve şiddetli geçimsizlik olduğu iddia edilen ev sahibi Buket G. ve Hakan G. gece 00.20 sıralarında yeniden kavga etmeye başladı. Kavgadan kaynaklı gürültüye daha fazla dayanamayan yan komşu, evlerine gelerek sakinleştirmeye çalıştı. İlerleyen dakikalarda kavganın daha da artması üzerine komşu evine dönerken evden dumanların yükseldiğini gördü.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Komşu, durum hemen itfaiye ve polis ekiplerine bildirilirken bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Aynı dakikalarda ise 112 Acil Sağlık ekipleri de eve gelerek gözyaşları içinde evinin yanışını izleyen Buket G.'yi sakinleştirmeye çalıştı. Komşularının verdiği bilgilerde ise yangının kavga sonu çıktığı ancak evi hangisinin yaktığını bilmediklerini belirtti. Öte yandan olayla ilgili soruşturma başlatırken Buket G.'nin ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. Evden geriye ise sadece kül kalırken, binanın yaklaşık 60 senelik olduğu ve daha önce otel olarak kullanıldığı öğrenilirken, taş yapı olması yangının yan dairelere sıçramasını önledi.

Yorumlar (0)