banner2

banner1

banner22

Karasu’da tezgahlar açıldı

İçişleri Bakanlığınca 81 il valiliğine gönderilen genelge kapsamında bugün halk pazarları açıldı. Karasu’da pazaryerini ziyaret eden ilçe protokolü, esnaf ile kısa hasbihal ederek Kandil tebriğinde bulundu.

Karasu 08.05.2021, 13:25 Editör: Aysima Kortak
banner48

İçişleri Bakanlığınca 81 il valiliğine gönderilen genelge kapsamında bugün (8 Mayıs) halk pazarları açıldı. Genelgeye göre tam kapanma dönemi içerisinde 8 ve 15 Mayıs tarihlerine denk gelen Cumartesi günleri 10.00-17.00 saatleri arasında sadece yaş sebze-meyve ile fide satışı yapan pazar yerleri açık olacak. Vatandaşların yaş sebze-meyve ve fide ihtiyaçlarını temin amacıyla ikametlerine en yakın pazar yerine gidip gelebilmelerine izin verilecek.

İLÇE PROTOKOLÜ ESNAFI ZİYARET ETTİ

Karasu ilçesinde sabah saatlerinde açılan ve sadece sebze/meyve ve fide tezgahları açık olan pazaryerini ziyaret eden ilçe protokolü, esnaf ile kısa hasbihal ederek Kandil tebriğinde bulundu. Kısa basın açıklaması yapan Karasu Kaymakamı Dr. Ahmet Naci Helvacı, pazaryerinde olumsuz bir durum yok, tedbirler alınmış durumda, genelge de yer alan neyse onu uyguluyoruz diye eklerken, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ise, tüm önlemlerimiz alındı kontroller sürüyor dedi. Beraberinde İlçe Emniyet Müdürü Halil Akyol ve Karasu Pazarcılar Dernek Başkanı Halit Yavuzyiğit'de hazır bulundu.

Yorumlar (0)