banner2

banner1

banner22

Karasu’da film gibi operasyon

Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Karasu İlçesinde yapılan operasyonda; uyuşturucu ticareti yaptıkları ve uyuşturucu komasına giren 2 kişinin ölümünde ihmalleri olduğu iddia edilen 5 kişi, gözaltına alınarak çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Karasu 11.02.2021, 13:58
Karasu’da film gibi operasyon
banner48

Karasu İlçesinde 2020 Kasım ayında 3 gün boyunca kayıp olarak aranan ve arkadaşının evinde ölü bulunan Semih Toka ile M.M. isimli 2 kişinin uyuşturucu komasına girerek ölümlerine sebep oldukları da iddia edilen kişilere yönelik olarak Sakarya Emniyet Müdürlüğü ve Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan ortak operasyonda; ‘uyuşturucu komasına giren kişiye yardım ve bildirim yükümlüğünün yerine getirilmemesi’, ‘uyuşturucu ticareti yapmak’, ‘yasaklanmış silah ve mühimmatı bulundurmak’ ve ‘uyuşturucu bulundurmak’ suçlamasıyla N.E., S.E., O.E.Ş., S.Ç. ve İ.Y. isimli 5 kişi gözaltına alındı.

SİLAH VE UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ

Yapılan operasyonda gözaltına alınan şahısların ikametlerinde yapılan aramalarda 3 adet tabanca, 275 adet tüfekte kullanıldığı tespit edilen mermi, 600 adet 9 mm çapında tabanca mermisi, 43 adet 9.65 mm çapında mermi, 100 gram kullanıma ve satışa hazır esrar, folyolanmış halde metamfetamin maddesi, 1 adet paintball tabancası ve hırsızlık eşyası olduğu değerlendirilen 8 adet televizyon ele geçirildi.

5 TUTUKLAMA

Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 5 kişi, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorumlar (0)