banner2

banner1

banner22

Karasu’da bir garip intihar girişimi

Karasu ilçesinde alkollü bir şahıs denize atlayarak intihar girişiminde bulundu. İntihar girişiminde bulunan alkollü şahıs, çevredekilerin ikna çabaları sonrası denizden çıkarak hastaneye kaldırıldı.

Karasu 08.03.2021, 21:41 Editör: Ebru Bulut
banner48

ALKOL ALIP İNTİHARA KALKIŞTI

Olay, Karasu İlçesi Yalı Mahallesi Doğu Karadeniz Caddesi Sahil Park Mevkiinde saat 20.00 sıralarında meydana geldi. Yakınlarına Sakarya’nın Hendek ilçesinde olduğunu söyleyen Ömer K., içtiği alkolün etkisiyle denize atlayarak intihar girişiminde bulundu. Çevredeki gençler Ömer K.’yı ikna etmeye çalışırken aynı zamanda da 112 Acil ve polis ekiplerine haber verdi. Gençlerin ikna çabaları sonucu denizden çıkan Ömer K., ihbar sonrası bölgeye gelen 112 Acil ekiplerince ambulansa alındı. Polis intihar girişimi ile alakalı soruşturma başlatırken şahıs Karasu Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı.

MERMERLE KAFASINA VURUP SİLAHLA İNTİHAR ETMEYE ÇALIŞTI

Çevredeki vatandaşlar alkollü şahısın mektup yazdırmak istediğini ve mermerle kafasına vurduğunu söylerken, alkollü şahısın yanında silah olduğunu belirtti. Öte yandan alkollü şahısın astım hastası olduğu ve eşinin kısa bir zaman önce hayatını kaybettiği öğrenildi.

Yorumlar (0)