banner2

banner1

banner22

Karasu plajı parselleniyor

Turizm sezonunun başlamasının ardından Karasu Plajı da parsellenmeye başladı. Bazı işletmeciler kullanım hakkı olmasına rağmen vatandaşları Zabıta eşliğinden plajdan çıkarıyorlar.

Karasu 09.07.2020, 01:09
Karasu plajı parselleniyor
banner48

KARASU PLAJI PARSELLENİYOR

Turizm sezonunun başlamasının ardından Karasu Plajı da parsellenmeye başladı. Bazı işletmeciler belediyeden kumu ve denizi kiralayarak kendi bölgelerini koruma altına alırken halkın buralara girmelerine izin vermiyorlar. Vatandaşları bölgeye almamak için tehdit ettikleri bile iddialar arasında bulunuyor. Plajların kullanım hakkı vatandaşlara aitken işletmeciler kiraladıkları bölgelere giren vatandaşları zabıtaya şikayet ederek zabıta tarafından buradan çıkarılıyorlar

TEHLİKE BURADAYIM DİYOR

Karasu Aziziye Mahallesi Akkum mevkii 355. Sokak’ta bulunan çocuk parkının görüntüsü içler acısı. Bakımsızlıktan adeta çöp yuvasına dönmüş olan çocuk parkında çocuklar çöplerle iç içe oyun oynuyorlar. Çocuk oyun aletleri ise kırık dökük ve her an bir sakatlık yaşanması işten değil. Parkın içerisinde ki büyük beton topuz ve ucunda ki metal ise tehlike buradayım diyor. Belediye yetkililerinin bu konuda bir şey yapmaması ise soru işareti.

Yorumlar (0)