banner2

banner1

banner22

Karasu'da Resul Dindar Rüzgarı Esti

Karasu Kültür, Turizm, Fındık ve Mersin Balığı Festivali kapsamında Karasu’da konser veren Resul Dindar Karasulu vatandaşlara unutulmaz anlar yaşattı.

Karasu 19.08.2017, 14:32
Karasu'da Resul Dindar Rüzgarı Esti
banner48

Müzik ziyafetininyaşandığı konserde ilk olarak sahneyi Kemençe üstadı Yıldıray aldı. Yıldıray’ınardından sahneye çıkan Beste Yıldırım Türk Sanat müziği ve Türk Halk müziğieserleri ile izleyenlere güzel anlar yaşattı. Beste Yıldırım’ın ardındansahneye çıkan ünlü sanatçı Resul Dindar, söylediği muhteşem şarkılarıylahayranlarından tam not aldı. Muhteşem konser Merkez TV’den de canlı yayınlandı.

Gecenin finalinde sahneyeçıkan Resul Dindar, Karasu sahilini adeta salladı. Karadeniz müziğinin sevilensesi Dindar, sahnede kaldığı yaklaşık iki saat boyunca yerinde durmadı vefestival alanını dolduran yüzlerce hayranına coşku dolu gece yaşattı. Dindar’ınorkestrası ile gerçekleştirdiği sahne gösterileri ve sempatik hareketleri,konser alanını dolduran yüzlerce kişi tarafından büyük beğeniyle izlendi.

Konser sırasında BesteYıldırım ve Resul Dindar’a muhteşem bir tablo hediye eden Karasu BelediyeBaşkanı Mehmet İspiroğu; “İlçemiz Karasu bir haftadan beri Kültür, Turizm,Fındık ve Mersin Balığı Festivali kapsamında güzel günler yaşıyor. Bu akşamdaKarasu Sahil Parkta yöresel sanatçımız Yıldıray, Türk Sanat müziği ve Türk Halkmüziği eserlerini başarıyla seslendiren Beste Yıldırım ve Karadeniz’in sevilensanatçısı Resul Dindar’ı hayranlarıyla buluşturduk. Sanatçımız Resul Dindar, seslendirdiğibirbirinden güzel Karadeniz şarkıları ve Sahne gösterileriyle hepimize unutulmazbir akşam yaşattı. Sanatçılarımıza bize sunduğu muhteşem müzik ziyafetindendolayı teşekkür ediyorum” dedi.


Editör: Şebnem Cerrah

Yorumlar (0)