banner2

banner1

banner22

Karasu'da akrabalar arasında silahlı kavga!

Karasu İlçesine bağlı Kurudere Mahallesinde akrabalar arasında çıkan tartışmada silahla yaralanan Kerim M. isimli şahıs hayatını kaybetti.

Karasu 12.07.2021, 16:25 Editör: Nisa Çoban
Karasu'da akrabalar arasında silahlı kavga!
banner48

HAYATINI KAYBETTİ!
Karasu İlçesine bağlı Kurudere Mahallesinde amca çocukları arasında çıkan tartışma büyüyünce; Serdar M. isimli şahıs yanında getirdiği silahla Kerim M.'ye ateş etmeye başladı. Ağır yaralanan Kerim M., olay yerine hayatını kaybederken yaralının yakınları olay yerine akın etti. Saldırgan Serdar M. olay yerinden kaçarak kayıplara karışırken ihbar üzerine olay yerine Jandarma ekipleri ve 112 sevk edildi. Serdar M.'nin kısa süre önce başka bir kavgada çeşitli yerlerinden silahla yaralandığı ve tedavisinin yeni tamamlandığı öğrenildi.

REKABET YÜZÜNDEN KAVGA ETMİŞLER
Ayrıca 2 amca oğlunun daha önce Kurudere Mahallesinde birlikte tekel bayi işlettiği ancak kısa süre önce yaşadıkları tartışma nedeniyle ortaklıklarının bozulduğu öğrenildi. Tartışmanın da Serdar M. ile ortaklığını bitirdikten sonra kendi evinin bahçesine başka bir tekel bayi açan Kerim M.'nin rekabeti nedeniyle çıktığı öğrenildi. Jandarma, saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.

Yorumlar (0)