banner2

banner1

banner22

Karasu Belediyesinden taksilere dezenfekte desteği

Karasu Belediyesi, ilçedeki ticari taksilere dezenfekte desteğinde bulundu. Dezenfekte işlemini bundan sonra her Çarşamba günü tekrarlanacak.

Karasu 15.05.2020, 12:22
Karasu Belediyesinden taksilere dezenfekte desteği
banner48

KARASU BELEDİYESİNDEN TAKSİLERE DEZENFEKTE DESTEĞİ”

İçişleri Bakanlığı’nın yeni yayımladığı hijyen tedbirleri kapsamında Karasu’daki ticari taksiler, Karasu Belediyesi ekiplerince dezenfekte edildi. Yeni tip korona virüs (Covid-19) salgını kapsamında ilçenin birçok noktasında sıkı tedbirler alan Karasu Belediyesi, Karasu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Kerim Uyar ile yapılan program dâhilinde ilçe genelindeki ticari taksilerin dezenfeksiyon çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.

HER ÇARŞAMBA SÜRECEK

Sağlıklı yaşam alanlarını oluşturmak için salgının görüldüğü günden bu yana Kamu Kurum binaları, sosyal alanlar, bankamatikler, bulvarlar, toplu taşıma araçları, ticari taksi ve duraklarını düzenli olarak dezenfekte eden Destek Hizmetler Müdürlüğü ekipleri, ilçe merkezinde birçok noktada dezenfekte çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Karasu Belediye Başkanlığınca yapılan açıklamada, Korona virüs (Covid-19) salgını kapsamında yapılan çalışmalar belirlenen programlar çerçevesinde periyodik olarak tekrarlanacağı ve bununla birlikte her Çarşamba günü ilçede hizmet veren taksi durakları ile taksilerin dezenfekte çalışmalarının titizlikle yapılacağı bildirildi.

Yorumlar (0)