banner2

banner1

banner22

Karasu Belediyesi yeni hizmet araçlarını tanıttı

Başkan İshak Sarı; “Karasu, yapılacak her hizmetin en özelini, en güzelini ve en kalitelisini hak ediyor. Sosyal belediyecilik anlayışıyla, Hükümetimizin de güçlü eliyle Karasu’ya yakışan hizmetin en iyisini yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Karasu 12.05.2020, 17:20
Karasu Belediyesi yeni hizmet araçlarını tanıttı
banner48

YENİ HİZMET ARAÇLARINI TANITTI

Karasu Belediyesi hizmet araçları filosuna kazandırdığı 1 adet çöp kamyonu, 1 adet sulama tankeri, 1 adet kazıcı-yükleyici, 1 adet yol süpürme aracı, 1 adet kamyonet, 2 adet çöp taksi, 1 adet akaryakıt tankeri, 1 adet makam aracı, 1 adet ATV, 2 adet özel yapım römork ve 1 adet binek araçtan oluşan toplamda 12 yeni hizmet aracını Belediye Şantiye alanında yapılan bir törenle kamuoyuna tanıttı.

12 AYDA 12 ARAÇ

En kaliteli hizmeti sunmak amacıyla gece gündüz çalışıyoruz diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Biz en kaliteli hizmeti sunmak için bu koltuklara geldik. Geçtiğimiz yıl seçimlerin ardından mazbatamızı aldığımız gün ilk ziyaret ettiğimiz alan belediye şantiyemizdi. Çünkü halkımıza hizmet buradan çıkacaktı ve bizim için en önemli alan burasıydı. İlk incelememizde durumun içler acısı olduğunu gördük. İlk çalışma alanımız burası oldu. Tüm araçların bakım ve tamirini yaptık ve hepsini hareket eder hale getirdik. Aslan yattığı yerden belli olur sözüyle de zeminde ki kötü görüntüyü yok ederek bu alanı toz toprak ve çamurdan kurtardık. Şantiyemizi tüm ihtiyaçlara cevap verecek duruma getirdik. Ben, Belediye Başkanı olarak günlük mesaimin yarısını hizmet binamızda diğer yarısını da belediyemiz şantiyesinde geçiriyorum. Tabi ki yaptığımız bu çalışmalar da yetmedi. Kaliteli hizmeti halkımıza sunabilmemiz için araç filomuzun da yenilenmesi gerekiyordu. Azim, inanç ve disiplin içerisinde gecemizi gündüzümüze katarak çalıştık. Ve sonuç ortada. Kendi imkânlarımız ve bir takım temaslarımızla 12 ayda 12 yeni aracı belediyemize kazandırdık. Burada gördüğünüz tüm araçların toplam maliyeti yaklaşık olarak 2 Milyon TL. Araçlarımızın 500 Milyona yakını kendi imkânlarımızla, 1 Buçuk Milyon lirasını da hibe şeklinde belediyemize kazandırmış olduk” dedi.

“ZOR DÖNEMDEN GEÇİYORUZ”

Açıklamalarına devam eden Başkan İshak Sarı; “Göreve geldiğimiz dönem içerisinde yoklukla mücadele ederek bir şeyler başarmaya çalışıyoruz. Zorlu bir dönem içerisinde olduğumuzu biliyoruz. Ülkemizde ve ilimizde deprem, sel, virüs ve diğer ulusal meseleleri yaşayarak hem ekonomik dar boğazdan geçiyoruz hem de önceden de belirttiğimiz gibi belediyemiz de ekonomik olarak zor bir dönemden geçiyor. Bunlara rağmen inancımızı kaybetmedik, disiplini elden bırakmadık ve gördüğünüz gibi sonuç ortada. İnşallah hizmetlerimizi arttırarak devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar (0)