banner2

banner1

banner22

Karasu Belediyesi sokak hayvanlarını unutmuyor

Belediye Başkanı İshak Sarı; “İçinde bulunduğumuz durum sona erene kadar, sokak hayvanlarına yönelik olarak arttırdığımız mama, yem ve su desteği, aralıksız olarak devam edecek” dedi.

Karasu 14.04.2020, 12:17 Editör: Ebru Bulut
Karasu Belediyesi sokak hayvanlarını unutmuyor
banner48

Karasu Belediyesi koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında bir taraftan çalışmalarını sürdürürken diğer taraftan da sokak hayvanlarını da unutmuyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de etkisini devam ettiren koronavirüs (covid-19) salgını sadece insan hayatını değil, can dostlarımız olan sokak hayvanlarının hayatını da olumsuz etkiliyor.

“CAN DOSTLARIMIZI UNUTMADIK”

İlçe genelinde sokak hayvanlarına yönelik yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı İshak Sarı; “Belediye ekiplerimiz, korona virüse karşı vatandaşlarına gösterdiği özeni sokaklardaki can dostlarımıza da göstermeye devam ediyor. İlçemizde olan sokak hayvanlarını Destek Hizmetler Müdürlüğü ekiplerimiz sürekli kontrol altında tutuyor. Ekiplerimiz korona virüs salgını ile mücadele çalışmaları kapsamında, özellikle İlçemiz Atatürk Bulvarında bulunan güvercinler ve tüm sokak hayvanlarını unutmayarak İlçemizin çeşitli noktalarına mama, yem ve su takviyesi yapıyor. Vatandaşlarımızın evlerinde kaldıkları süre boyunca sokak hayvanlarının beslenmesini ekiplerimiz periyodik olarak ilçe genelinde sürdürmeye devam edecektirler” dedi.

Yorumlar (0)