banner2

banner1

banner22

İttifakta problem yok!

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Karasu’da AK Parti ve MHP arasında ittifakta çatırdama söylentilerine açıklık getirdi.

Karasu 28.05.2020, 11:58
İttifakta problem yok!
banner48

Başkan Sarı; “Geçtiğimiz olağanüstü meclis toplantımızda alınan bazı kararlar sonrası basında çıkan Karasu’da, AK Parti ve MHP arasında ittifakta çatırdama veya ittifak sağlanamadı haberine kimse inanmasın. Zira bizim ilk günkü birlikteliğimiz ve çalışma prensibimiz neyse şuan da aynı düşünce içerisindeyiz. Bizim hedefimiz cennet ilçemiz Karasu’yu her zaman bir adım ileriye taşımaktır. Bunun dışında aksini kimse düşünmesin” dedi.

 ''İLÇE BAŞKANLARINDAN BİRLİK MESAJI 

AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ile MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’yı makamında ziyaret ettiler. Ziyarete, geçtiğimiz hafta yapılan olağanüstü meclis toplantısında encümen olarak seçilen Meclis Üyesi Oktay Yazıcı ve Meclis Üyesi Mehmet Berberoğlu ile birlikte AK Parti ve MHP İlçe Başkanları katıldı. Toplantı öncesi birlik mesajı veren İlçe Başkanları, “İlçemize hizmet konusundaki ilk günkü heyecanımız nasılsa, şuan ki heyecanımız da aynı şekildedir. Tek çatı altındaki birlikteliğimizin tek sebebi Ülkemiz ve İlçemiz Karasu’dur” açıklamasını yaptılar.

Yorumlar (0)